Dla uczniów

Drodzy uczniowie w tej zakładce pojawić się będą  wiadomości z zakresu doradztwa zawodowego, na poszczególnych podstronach znajdziesz informacje o szkołach, filmy o zawodach, w e- gazetkach co miesiąc pojawiać się będą informacje o różnych obszarach zawodowych.

Mają lat naście, drogi uczniu  nie zastanawiasz się nad przyszłością. Na głowie masz klasówki oraz plany na weekend, a w sercu pierwszą miłość. Wieeeeeeeeemy, każdy był kiedyś młody.

Sęk w tym, że już za kilka lat około jednej trzeciej doby będziesz spędzać w pracy. Warto dziś wybrać tak, by czuć się w niej jak ryba w wodzie. Chcemy Ci pomóc. W tej zakładce znajdziesz przystępnie opisane zawody, mamy nadzieję, że pomożemy ci dobrze wybrać!yes